• Akcesoria do urządzeń AI
    • Akcesoria do drukarek kodów kreskowych

Kontrakty serwisowe Zebra CARE

Aby zapewnić użytkownikom maksymalne korzyści z posiadanych drukarek Zebra®, przygotowaliśmy usługi ZebraCare obejmujące rozwiązania, które pomogą Twojej firmie utrzymać konkurencyjność na rynku. Wszystkie usługi ZebraCare obejmują robociznę, części zamienne i konserwację zapobiegawczą (oraz w określonych przypadkach głowice drukujące i transport) wymagane do przywrócenia pełnej funkcjonalności drukarki.

Szczegóły...

Klawiatura z wyświetlaczem do drukarek Zebra

Dzięki niewielkiej klawiaturze z wyświetlaczem (keyboard display unit – KDU) firmy Zebra nie musisz już szukać dostępu do dużych, nieporęcznych komputerów. Gdy do drukarki Zebra podłączona jest klawiatura KDU, możesz w prosty sposób wyszukiwać zapisane w pamięci szablony, wprowadzać zmienne dane i drukować etykiety bez pomocy komputera. Klawiatury KDU firmy Zebra pozwalają oszczedzać cenną przestrzeń roboczą i są przydatne w wielu zastosowaniach.

Szczegóły...

Oprogramowanie do drukarek kart ZMotif™ CardStudio™

Zebra® ZMotif CardStudio to profesjonalny pakiet oprogramowania do projektowania i wydawania kart. Jego obsługa jest bardzo prosta i każdy użytkownik jest w stanie nauczyć się jej błyskawicznie.

Szczegóły...