• Drukarki kodów kreskowych (barcode)
    • Drukarki przenośne

Drukarka przenośna Zebra EM220

Ultrakompaktowy model EM 220 firmy Zebra to wygodna przenośna drukarka paragonów, która łatwo mieści się w kieszeni. Oferując intuicyjną obsługę i opcjonalny interfejs bezprzewodowy Bluetooth® 2.0, drukarka EM 220 jest łatwym w użyciu urządzeniem doskonałym do zastosowań w środowiskach bezpośredniej obsługi klientów, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra MZ

Seria MZ to nowa linia ekonomicznych drukarek paragonów charakteryzujących się typowym dla produktów Zebry połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Zwarta budowa modelu MZ umożliwia wykorzystywanie tych drukarek w wielu różnych zastosowaniach wymagających szybkiego i łatwego drukowania kwitów i paragonów na żądanie.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra P4T/RP4T

P4T/RP4T firmy Zebra jest pierwszą na rynku przenośną drukarką termotransferową z opcjonalną funkcją drukowania i kodowania RFID UHF. Łatwa do przenoszenia drukarka P4T/RP4T umożliwia użytkownikom drukowanie etykiet z kodami kreskowymi i paragonów w dowolnym miejscu i czasie na trwałych i wytrzymałych nośnikach termotransferowych – eliminując błędy w danych, usprawniając śledzenie środków trwałych i podnosząc wydajność pracowników.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra QLN

Seria przenośnych termotransferowych drukarek etykiet QL™ Zebry zyskała sobie popularność wśród rzeszy bardzo zadowolonych użytkowników doceniających jej sprawdzoną wytrzymałość i odporność na upadki, przyjazne dla użytkownika cechy podnoszące wydajność oraz łatwość integracji.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra rw420

Drukarki z serii RW są przeznaczone specjalnie dla pracowników terenowych. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom i konstrukcji użytkownicy mobilni mogą szybko i łatwo drukować faktury i paragony – minimalizując przestoje i osiągając maksymalny zwrot z inwestycji.

Szczegóły...