• Informatyka i elektronika w logistyce

Portal informacyjny powstał w głównej mierze z inicjatywny naszych klientów, którzy niejednokrotnie oczekiwali różnych informacji na temat urządzeń do automatycznej identyfikacji. Na bazie wieloletnich doświadczeń w tym zakresie, stworzyliśmy miejsce, które docelowo stanie się kompendium wiedzy w zakresie oferowanych na rynku urządzeń AI i IT dla logistyki.

Portal obfituje w rzetelne i szczegółowe informacje, a także specyfikacje techniczne oferowanych urządzeń oraz ich zastosowania. Galeria zdjęć pozwala na zwizualizowanie prezentowanego produktu tak, by każdy z Klientów otrzymał pełen pakiet wiadomości. Dodatkowo planujemy stale powiększać bazę case study, by prezentować i wymieniać doświadczenia naszych klientów i partnerów w zakresie mniej lub bardziej nietypowych powiązań sprzętu, informatyki i logistyki. Chcemy również przekazywać najnowsze nowiny z branży i innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do lektury wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, a także szukają odpowiednich rozwiązań sprzętowych czy nowinek technicznych.

Jednakże portal to nie tylko suche informacje. Ogromną wartością dodaną jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą. Osoby te zdobywały wiedzę i doświadczenie podczas licznych projektów i wdrożeń z zakresu rozwiązań IT dla logistyki u szerokiego grona klientów Quantum Qguar.

Zachęcamy zatem do kontaktu, drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasz zespół wesprze Państwa na każdym etapie, począwszy od projektu, doboru rozwiązań IT i AI na wdrożeniu kończąc.

Dołożymy wszelkich starań, aby portal sprostał Państwa oczekiwaniom i ułatwił podjęcie najlepszych i zarazem najkorzystniejszych decyzji.

Witając na naszej stronie zapraszamy do korzystania z jej zasobów!

Zapraszamy do kontaktu

 

Telefon i Fax:

Telefon: +48 12 6469768
Fax: +48 12 6469802

E-Mail:

wyceny.it@quantum-software.com

Dane firmy:

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
www.quantum-software.com
NIP: 679-31-02-128

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 09:00 – 17:00

Polityka prywatności

Ta strona używa plików typu cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej