• Mikrokioski

MIKROKIOSK MK3000

Smukłe i niedrogie urządzenie MK3000 pozwala łączyć się ze swoimi klientami. W sklepie detalicznym można łączyć się z klientami w punkcie podejmowania decyzji, dzięki czemu rośnie jakość obsługi klientów, a koszyki klientów zapełniają się. W hotelu można zapewnić szybką rejestrację gości, dostęp na żądanie do elektronicznego serwisu concierge i wielu innych usług dodanych.

Szczegóły...

MIKROKIOSK MK4000

Zaoferuj najlepsze rozwiązanie w zakresie zróżnicowanych usług samoobsługowych dzięki urządzeniu Motorola MK4000. Ten wydajny czytnik danych łączy w sobie uznaną na całym świecie technologię skanowania kodów kreskowych firmy Motorola, duży 12,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości SVGA, wydajny procesor i niezawodną architekturę pamięci, które umożliwiają prezentowanie szerokiej gamy informacji i usług w wielu gałęziach przemysłu. Ekonomiczne połączenie z systemami zaplecza oraz trzy porty USB umożliwiające dostosowanie urządzenia umożliwiają wykorzystanie go do usług samoobsługowych na niespotykanym do tej pory poziomie. Dodatkowo, obsługa aplikacji promocyjnych i do zarządzania personelem, np. do zarządzania zadaniami i szkoleniami, pomagają w uzyskaniu szybkiego zwrotu inwestycji.

Szczegóły...

MIKROKIOSK MK500

Popraw obsługę klientów dzięki ostatniej nowości z dziedziny technologii samoobsługi — modułowi MK500 Motoroli. To niewielkie, ekonomiczne i łatwe do zainstalowania urządzenie pozwala sprzedawcom wykorzystać zalety samoobsługi w każdej alejce sklepowej lub dziale. W ten sposób Twoi klienci zawsze będą mogli skorzystać z pomocy odległej zaledwie o parę kroków, bez względu na to, w której części sklepu się znajdą. Klienci mogą sprawdzać ceny i poziom zapasów, kontrolować saldo na karcie podarunkowej, sprawdzać liczbę punktów w programie lojalnościowym, określać położenie produktu i kontaktować się w celu uzyskania pomocy — a wszystko to poprzez zeskanowanie kodu kreskowego albo naciśnięcie przycisku lub panelu dotykowego. Oprócz tego moduł MK500 można bez trudu podłączyć do małych drukarek przenośnych innych producentów.

Szczegóły...