• Tablet przemysłowy ET1

Kod producenta: ET1N0-7G2V1UEU

Biznes bez przerwy

Nieprzerwany dostęp do zasilania. Dzięki wymiennemu akumulatorowi, ładowarce z 4 gniazdami i zapasowej baterii podtrzymującej zasilanie pamięci, tablety mogą znajdować się bez przerwy w dłoniach Twoich pracowników, a nie na zapleczu biura.

Elegancki i solidny

Zaimponuj klientom eleganckim wyglądem tabletu ET1 Enterprise, który został zbudowany, aby wytrzymać uderzenia, zmiany temperatury i nieprzerwaną pracę w przedsiębiorstwie.

Aplikacje dla przedsiębiorstwa

Uzyskasz dostęp do szerokiej gamy aplikacji biznesowych zaprojektowanych dla przedsiębiorstwa i personelu pracującego w podróży. Wsparcie zakupów/porównanie produktów, planogramy handlowe, elektroniczne tablice menedżerskie, przenośne punkty sprzedaży oraz lokalizacje produktów to tylko niektóre z nich.

Współużytkowany tablet, spersonalizowane środowisko użytkownika

Dzięki funkcji logowania wielu użytkowników, tablet ET1 Enterprise może być użytkowany przez wielu współpracowników i dostosowany do ich roli i zakresu obowiązków. Co więcej, menedżerowie mogą kontrolować zatwierdzone aplikacje i czas użytkowania oraz przydzielać zadania.

Niezawodne bezpieczeństwo

Tablet Motorola ET1 Enterprise bezpiecznie przechowuje dane kart kredytowych i inne poufne informacje, zarówno w pamięci wbudowanej, jak i na nośnikach wymiennych.

Wszystko co potrzebne, aby osiągać więcej

Przenośny punkt sprzedaży umożliwiający przeprowadzanie transakcji w dowolnym miejscu, moduły skanera zapewniające dostęp do cen i szczegółowych informacji o produkcie, stacje dokujące z wieloma gniazdami oraz akcesoria do ładowania akumulatorów, wbudowane porty pozwalające na rozszerzenie możliwości i wiele więcej.

Stworzony z myślą o niezawodności

Osiągnij większy zwrot z inwestycji dzięki urządzeniu dla przedsiębiorstwa o trzyletnim cyklu użytkowania, z możliwością przedłużenia wsparcia.

Wszechstronne środowisko programowania aplikacji

Opracowane przez nas sieciowe środowisko, RhoElements, oparte na języku HTML5 i przyjazne dla programistów, ułatwia współpracownikom korzystanie z tych samych aplikacji niezależnie od urządzenia czy systemu operacyjnego. Programiści mogą w łatwiejszy sposób wdrażać aplikacje – poprzez jednorazowy zapis i uruchomienie na wielu urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego.

Zarządzanie bez wysiłku

Możliwość zdalnego dostępu, zarządzania i obsługi tysięcy urządzeń, łącznie z funkcją całkowitego wyczyszczenia danych urządzenia lub jego wyłączenia w przypadku, gdy został zagubiony lub skradziony.

WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE

Wymiarywys. 130.5 mm x gł. 24.63 mm x szer. 223.9 mm
Waga0.63 kg
Panel dotykowypojemnościowy, wielodotykowy
Łącznośćdwa interfejsy USB: 1 łącznik USB 2.0 OTG (łącznik stacji dokującej) oraz 1 łącznik USB 2.0 hosta (port modułu rozszerzeń); wyjście HDMI.
Możliwość rozbudowygniazdo kart Micro SDHC dostępne dla użytkownika
Moduły rozszerzeńgniazdo USB dla urządzeń peryferyjnych typu „snap-in ” firmy Motorola i innych producentów
Opcje klawiaturyBluetooth®, wirtualna
Podświetlenie ekranuczujnik jasności otoczenia
Wyświetlacz7 cali (178 mm), pojemnościowy; 1024 x 600; 350 NIT; szkło Corning® Gorilla®

 


KOMUNIKACJA

Sieć LAN802.11a/b/g/n
WPANBluetooth 2.1 z EDR, Wbudowana antena
GPSAutonomiczny GPS

 


REJESTROWANIE DANYCH

KameraUmieszczona z przodu zoptymalizowana do współpracy w trybie wideo w słabych warunkach oświetleniowych
Wideo720 p
Aparatumieszczony z tyłu służy do skanowania kodów kreskowych i wykonywania zdjęć Aparat 8 Mp – funkcja automatycznego ustawiania ostrości; lampa błyskowa LED, doświetlenie i kadrowanie z możliwością sterowania przez użytkownika; rejestruje jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe, zdjęcia, wideo, podpisy i dokumenty

 


PARAMETRY WYDAJNOŚCI

Pamięć1 GB RAM, 4 GB Flash oraz 4 GB microSD (łącznie 8 GB pamięci flash)
ProcesorOMAP4 Dual core 1 GHz x2 +DSP
System operacyjnyAndroid 2.3.4, Wzbogacony o funkcje korporacyjne

 


ZASILANIE

Akumulator4620 mAh Smart Li-Ion; z możliwością wymiany przez użytkownika; funkcja szybkiego wznawiania

 


ŚRODOWISKO UŻYTKOWE

Czynniki zewnętrzneIP54
Odporność na upadkiwielokrotny upadek z wysokości 1, 2 m zgodnie z normą MIL STD 810 G
Temperatura przechowywaniaod -20°C do 70°C
Temperatura działaniaod 0°C do 50°C

 


Dokumenty do pobrania


Specyfikacja techniczna tabletu ET1