• Terminal mobilny ES400

Kod producenta: ES400

FUNKCJE I KORZYŚCI

Czy pracownicy terenowi są w sytuacji, w której informacje niezbędne do działania są rozproszone na wielu urządzeniach? Motorola ES400 to najnowocześniejszy przenośny asystent menedżera typu Smartfon biznesowy ES400, dzięki któremu menedżerowie mobilni i pracownicy terenowi nie tylko mogą korzystać z informacji, ale też są w pełni wyposażeni w narzędzia i dostęp do krytycznych aplikacji korporacyjnych niezbędnych w wykonywaniu obowiązków zawodowych niezależnie od lokalizacji. Zamiast przesyłać informacje do pracowników zapewnij im możliwość wykonywania działań wtedy, gdy jest to niezbędne – podczas obsługi klientów.

 • Stały dostęp do aplikacji korporacyjnych
  Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do krytycznych systemów zaplecza oraz możliwość obsługi aplikacji zapewniających najnowsze informacje, aktualizacje i dane o znaczeniu krytycznym. Na wyposażeniu procesor 600 MHz i gniazdo kart micro-SD obsługujące do 32 GB pamięci dodatkowej.
 • Przechwytywanie danych za pomocą jednego kliknięcia
  Pozwala pracownikom terenowym na natychmiastowe wykonywanie zdjęć, materiałów wideo oraz wykonywanie fotografii kodów paskowych i dokumentów, dzięki czemu mogą rejestrować ważne informacje, które dotąd można było jedynie zapisać ręcznie. Wystarczy wykonać zdjęcie, oznaczyć je i podjąć odpowiednie działania.
 • ość przełączania sieci 3G
  Po raz pierwszy w branży: obsługa dwóch sieci szerokopasmowych WAN 3,5G oraz elastyczne łączenie z siecią GSM i CDMA. Pozwala to na zastosowanie jednego rodzaju urządzeń w dowolnym miejscu na świecie, w praktycznie każdej sieci. W przypadku odpowiednich abonamentów użytkownicy mogą łatwo przełączać się między sieciami.
 • Możliwy do dostosowania korporacyjny interfejs użytkownika
  Interfejs użytkownika dostosowany do korporacji sprawia, że pracownicy terenowi mają najczęściej używane aplikacje i funkcje w zasięgu ręki. Szybszy, łatwiejszy dostęp do tego, co na prawdę ważne, maksymalizuje efektywność obiegu pracy.

CHARAKTERYSTYKA DZIAŁANIA

Procesor (CPU)Procesor ARM 11 taktowany zegarem 600 MHz, MSM 7627
System operacyjnyMicrosoft Windows Mobile 6.5 Professional
PamięćPamięć RAM 256 MB, pamięć flash 1 GB
InterfejsyInterfejs użytkownika Motorola Enterprise; dostosowywany ekran główny, ulepszona klawiatura wybierania i aparat fotograficzny typu korporacyjnego.

 


DANE FIZYCZNE

WymiaryBateria standardowa: 129 mm (dł.) x 60, 4 mm (szer.) x 16, 5 mm (dł.); Bateria o powiększonej pojemności: 129 mm (dł.) x 60, 4 mm (szer.) x 21, 5 mm (dł.)
Typ wyświetlaczaKolorowy wyświetlacz PenTile® o przekątnej 75 mm (3 cale), Super Bright o jasności powyżej 750 nitów, Analogowy panel rezystancyjny z poliwęglanu z wibracyjną reakcją dotykową na dotyk, Podświetlenie diodami LED
PowiadomieniaWibracje, alarm głosowy, Programowalne diody LED
Opcje dźwiękuGłośnik, Gniazdo zestawu słuchawkowego
Zabezpieczenia urządzeniaBiometryczne (skanowanie odcisku palca) i kod PIN
WagaBateria standardowa: 156 g; Bateria o powiększonej pojemności: 188, 5 g
Opcje klawiaturyQWERTY; AZERTY; QWERTZ
Gniazdo rozszerzeńGniazdo microSD, obsługa do 32 GB pamięci
Zestaw nagłownyZestaw słuchawkowy Bluetooth, Przewodowy zestaw nagłowny
Rozdzielczość ekranuVGA (640 x 480 pikseli) w trybie pionowym typu

 


ŚRODOWISKO UŻYTKOWE

Temperatura robocza0°C do 40°C
Temperatura przechowywania-40°C do 70°C
Zabezpieczenie przed czynnikami środowiskowymiSpełnia wymogi dotyczące uszczelnień normy IP42, Spełnia standardy związane z deszczem MIL-STD 810G

 


Dokumenty do pobrania


Specyfikacja techniczna terminala ES400