• Zebra Technologies Corporation
    • Terminale mobilne

Terminal mobilny MC3100

Stworzone w oparciu o udany model MC3000, nowe urządzenia z serii MC3100 firmy Motorola zapewniają niedrogą mobilność i komfort użytkowników w zastosowaniach opartych o klucze w pomieszczeniach. Wytrzymałe i ergonomiczne urządzenie MC3100 oferuje zaawansowaną moc obliczeniową i funkcje odczytu danych, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i czujniki ruchu klasy korporacyjnej.

Szczegóły...

Terminal mobilny RFID MC3190-Z

MC3190-Z to ręczny czytnik RFID, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić korzyści z technologii RFID poza obiektami przemysłowymi, w obsłudze klienta i środowisku biznesowym.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC9190G

Komputer mobilny MC9190-G firmy Motorola jest bardziej wytrzymały i wydajny oraz ma wyświetlacz o większej rozdzielczości, większą wydajność skanowania i więcej opcji skanowania niż jego poprzednicy. Dzięki kolejnym udoskonaleniom bardzo udanej serii MC9000 Państwa pracownicy zyskują możliwość przetwarzania informacji i podejmowania działania szybko i odpowiednio do sytuacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC9500-K

Terminal MC9500-K, wzorowany na legendarnej serii MC9000 firmy Motorola, oferuje bardziej wytrzymałą konstrukcję, więcej możliwości zbierania danych, wykorzystanie technologii WAN i elastyczność aplikacji dzięki wymienialnym podsystemom WAN i klawiaturom, większą moc obliczeniową, rewolucyjne podejście do kwestii zarządzania zasilaniem i akcesoriami — a wszystko w lżejszej, atrakcyjniejszej i łatwiejszej w użyciu obudowie.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC5090

Urządzenie VC5090 łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję i wysoką wydajność pracy w sieci bezprzewodowej, zapewniając dostęp i pozyskiwanie danych w czasie rzeczywistym nawet w najtrudniejszych warunkach — od rampy załadunkowej, przez chłodnie, aż po magazyn. Niezależnie od tego, czy pracownicy znajdują się na podnośniku widłowym, na stanowisku stacjonarnym, czy też poruszają się pomiędzy alejkami magazynu, model VC5090 stanowi narzędzie niezbędne do podniesienia wydajności oraz redukcji błędów w dostarczaniu i odbieraniu, jak również w rozmieszczaniu i dostępie. Podejmowanie decyzji jest skuteczniejsze, a działanie magazynu jest bardziej płynne, co zapewnia korzyści.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC6090

Komputer przenośny Motorola VC6090 do montażu w wózkach podnośnikowych jest dostosowany pod względem rozmiaru i masy do wymogów instalacji w wózkach podnośnikowych i innych pojazdach.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC6096

VC6096 to wielofunkcyjne rozwiązanie łączące wszystkie kluczowe rozwiązania techniczne, umożliwiające przedsiębiorstwom transportowym zachowanie zgodności z przepisami, zwiększenie wydajności pracy kierowców, ograniczenie kosztów, usprawnienie obsługi klienta, a także osiągnięcie wyższego poziomu bezpieczeństwa i lepszego wykorzystania pojazdów.

Szczegóły...

Terminal naramienny WT4000

Terminal naramienny WT4000 firmy Motorola umożliwia pracę bez użycia rąk. To wytrzymałe urządzenie pozwoli uzyskać maksymalną wydajność pracy i dokładność dzięki zgodności głosowej z funkcjami płynnego magazynowania i obsługi pakietów.

Szczegóły...

Głosowy terminal naramienny WT41N0

WT41N0 to nowa generacja komputerów naręcznych zaprojektowana z myślą o pracy w warunkach, w których obsługa bez dodatkowego obciążania rąk jest niezwykle ważna.

Szczegóły...

Głosowy terminal naramienny WT41N0 VOW

Proste, wytrzymałe urządzenie WT41N0 VOW dla pracowników wykonujących zadania sterowane głosem może być wydajnie użytkowane w zastosowaniach niewymagających użycia rąk, podnosząc efektywność pracy i przyczyniając się do zmniejszenia liczby błędów popełnianych w magazynie.

Szczegóły...

Terminal mobilny ES400

Motorola ES400 to najnowocześniejszy przenośny asystent menedżera typu Smartfon biznesowy ES400, dzięki któremu menedżerowie mobilni i pracownicy terenowi nie tylko mogą korzystać z informacji, ale też są w pełni wyposażeni w narzędzia i dostęp do krytycznych aplikacji korporacyjnych niezbędnych w wykonywaniu obowiązków zawodowych niezależnie od lokalizacji.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC17

MC17 to sklepowy terminal, umożliwiający przyspieszenie procesu obsługi kasowej klientów, lokalizację artykułów, sprawdzanie cen, znajdowanie produktów komplementarnych i korzystanie z indywidualnie adresowanych promocji i zaleceń.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC2100

Komputer mobilny serii Motorola MC2100 idealny do automatyzacji rejestracji danych o zapasach magazynowych, od salonu sprzedaży po zaplecze, przy jednoczesnym zachowaniu niewysokich kosztów. MC2100 oferuje wiele funkcji zwykle dostępnych w droższych komputerach mobilnych.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC40

Urządzenie MC40 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem porównywalnym z najpopularniejszymi produktami dla użytkowników indywidualnych, a jednocześnie ma wszelkie zalety urządzeń klasy korporacyjnej — trwałość, zabezpieczenia i pełny zestaw funkcji stosowanych w biznesie, w tym zaawansowane skanowanie kodów kreskowych, funkcja „push-to-talk” oraz zintegrowany czytnik pasków magnetycznych.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC45

MC45 to przystępne cenowo urządzenie, dzięki któremu pracownicy mogą na miejscu, w czasie rzeczywistym otrzymywać informacje potrzebne do właściwego wykonania zadania.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55A0-HC dla służby zdrowia

Łatwy do noszenia i używania model MC55A0-HC został zaprojektowany do stosowania w szpitalach, wytrzymuje codzienne upadki, uderzenia oraz częste dezynfekcje.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55A0

Wzmocniony terminal mobilny z WIFI dla korporacji zapewnia pracownikom dostęp do aplikacji biznesowych, skanowanie kodów kreskowych, wykonywanie zdjęć, oglądanie wideo i wykonywanie połączeń lub typu Push-to-Talk.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55N0

Wytrzymały komputer z WIFI. Szeroki wachlarz funkcji, wytrzymała konstrukcja oraz obsługa większości wymagających aplikacji biznesowych podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz sprawiają, że komputer MC55N0 jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC65

MC65 to jedno z najbardziej wytrzymałych i elastycznych urządzeń EDA/PDA dostępnych na rynku. Dzięki wydajności aplikacji dorównującej komputerowi stacjonarnemu oraz wszechstronnym funkcjom skanowania, fotografowania i GPS, a także dzięki możliwemu do dostosowania interfejsowi użytkownika zbieranie danych i dostęp do informacji stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC67

Wytrzymały komputer MC67 w standardzie HSPA 3.75G dla pracowników terenowych.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC75A - Cyfrowy asystent menadżera

Cyfrowy asystent menedżera Worldwide Enterprise (EDA) MC75A Premium 3,5G

Szczegóły...

Terminal mobilny MC75A0-HC dla służby zdrowia

Wyższy poziom jakości i bezpieczeństwa pacjentów w służbie zdrowia dzięki MC75A0-HC. Łatwy do noszenia i używania model MC75A0-HC został zaprojektowany do użytkowania w szpitalach, wytrzymuje codzienne upadki i uderzenia oraz dezynfekcję po każdym pacjencie.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC70N0

Ultrawytrzymały komputer mobilny do montażu w pojazdach. Zwarta konstrukcja zapewnia widoczność i bezpieczeństwo w pojazdach, a jednocześnie udostępnia duży wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości. Ma pyło i wodoszczelną obudowę klasy IP66, dużą moc obliczeniową i szybką łączność bezprzewodową.

Szczegóły...