• Terminal mobilny MC45

Kod producenta: MC45

FUNKCJE I KORZYŚCI

Niezależnie od tego, czy firma należy do sektora małych lub średnich przedsiębiorstw, czy działa na rynku wschodzącym, jeśli jej pracownicy terenowi zajmują się naprawą sprzętu, sporządzaniem raportów ze sprzedaży lub podejmowaniem i dostarczaniem przesyłek — wszyscy mają jedną cechę wspólną: codziennie mają kontakt z klientami. Szybkość i sprawność, z jakimi wykonują swoje zadania, bezpośrednio przekładają się na dochody firmy, zadowolenie klientów, lojalność klientów, a także koszt robocizny. MC45 to przystępne cenowo urządzenie, dzięki któremu pracownicy mogą na miejscu, w czasie rzeczywistym otrzymywać informacje potrzebne do właściwego wykonania zadania. W ten sposób zapobiega ono utracie transakcji oraz utracie klientów. Pracownicy otrzymują to, czego oczekują, czyli obsługiwane jedną ręką, eleganckie urządzenie o stylistyce rozwiązań dla klientów indywidualnych, a ponadto niezbędne firmie wyposażenie, trwałość, zabezpieczenia oraz łatwość w zarządzaniu.

 • Autentyczna trwałość w terenie
  MC45 został skonstruowany do pracy w terenie, jest odporny na upadki, uderzenia, rozlane ciecze, kurz, wibracje i skoki temperatury otoczenia, które często się zdarzają, gdy pracownicy wychodzą z klimatyzowanego pojazdu na zewnątrz.
 • Zaawansowana technologia skanowania 1D
  Nasz wiodący w branży aparat skanowania 1D z technologią Adaptive ScanTM ułatwia wykonywanie prac wymagających intensywnego skanowania — szeroki zakres skanowania umożliwia łatwe odczytywanie kodów kreskowych zarówno z bliskiej odległości, jak i z odległości 15 stóp/4,5 m, nawet gdy są zabrudzone, uszkodzone lub niewyraźnie wydrukowane.
 • Usługi GPS w większej liczbie obszarów
  Pracownicy mogą polegać na niezawodnym dostępie GPS w czasie rzeczywistym do kierunków i kodów geostamp, automatycznie rejestrujących informacje na potrzeby aplikacji — nawet w najtrudniejszych obszarach miejskich, wśród gęstej roślinności lub wewnątrz budynków.

 • Łączność bezprzewodowa „wewnątrz-na zewnątrz”
  Pracownicy zachowają łączność w drodze i w biurze dzięki transmisji komórkowej HSDPA GSM 3,5G oraz Wi-Fi 802.11a/b/g.
 • Wbudowana obsługa aplikacji niezależnych od systemu operacyjnego
  Obsługa pakietu RhoMobile umożliwia tworzenie aplikacji niezależnych od systemu operacyjnego, opartych na języku HTML5, istotnie redukując czas i koszt tworzenia aplikacji ? jedna aplikacja może działać na wielu urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi.

BEZPRZEWODOWA TRANSMISJA DANYCH

WLANWi-Fi® 802.11a/b/g
Komunikacja głosowaVoWWAN; tryb głośnomówiący z aktywną redukcją szumów, wysokiej jakości telefon głośnomówiący, tryb bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth
WPAN (obsługa Bluetooth)Bluetooth v2.0 with EDR, Class II
Obsługa GPSZintegrowany GPS autonomiczny i wspomagany
WWAN3, 5G HSDPA, GPRS/EDGE czteropasmowy

 


CHARAKTERYSTYKA DZIAŁANIA

Procesor (CPU)Procesor ARM 11 taktowany zegarem 600 MHz, MSM 7627
System operacyjnyMicrosoft® Windows Embedded Handheld 6.5.3 Professional Edition
Pamięć256 MB pamięci RAM/1 GB pamięci Flash

 


DANE FIZYCZNE

Typ wyświetlaczaWidoczny w świetle dziennym, 3, 2 cala QVGA (240 szer. x 320 dł.) z podświetleniem
Wymiary (wys. x szer. x dł.)14, 2 cm x 6, 6 cm x 2, 5 cm
Waga247, 4 g
Opcje klawiatury26-klawiszowa numeryczna
PowiadomieniaWibracje, Sygnał dźwiękowy i kolorowe diody LED , wibracje

 


ZASILANIE

Akumulator głównyAkumulator litowo-jonowy 3, 7 V, 3080 mAh

 


ŚRODOWISKO UŻYTKOWE

Temperatura przechowywaniaod -40°C do 70°C
Temperatura roboczaod -10°C do 50°C
Zabezpieczenie przed czynnikami środowiskowymiIP64
Odporność na upadkiWielokrotne upadki z wysokości 5 stóp/1, 5 m wg MIL-STD 810G; wielokrotne upadki z wysokości 3 stóp/0, 9 m na beton w zakresie temperatur roboczych

 


Dokumenty do pobrania


Specyfikacja techniczna terminala MC45