• Skanery kodów kreskowych (barcode)
    • Ogólnego zastosowania

Skaner kodów kreskowych CS1504

Skaner kodów kreskowych CS1504 ma niewielki rozmiar i budowę, która umożliwia umieszczenie go w torebce lub na breloczku. To przydatne urządzenie ułatwia zakupy, umożliwiając skanowanie kodów kreskowych z broszur reklamowych, katalogów i towarów, a następnie tworzenie list zakupów, które można przeglądać online.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych CS3000

Innowacyjna seria Motorola CS3000 umożliwia korporacjom łatwe wdrażanie skanowania laserowego 1D w przypadkach, gdy na drodze do zastosowania tradycyjnego urządzenia skanującego stoi jego mobilność lub koszt i rozmiar.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS4208-HC

Model DS4208-HC rejestruje kody paskowe 1D i 2D stosowane dla celów przydzielania leków na identyfikacyjnych paskach nadgarstkowych pacjentów, na lekach, torbach na krew, czopkach i strzykawkach oraz na próbkach laboratoryjnych w celu ich monitorowania – a także na ekranach telefonów komórkowych i komputerów. To przystępne i łatwe w użyciu urządzenie może wyeliminować błędy i usprawnić procesy praktycznie w każdym obszarze działalności placówki opieki zdrowotnej: od izby przyjęć i przydzielania leków do zbierania próbek, spisów inwentarza, zarządzania dietami i wypisywania z placówki. Plastikowa obudowa modelu DS4208-HC została specjalnie zaprojektowana. Posiada uszczelnienia zgodne z normą IP43 i jest odporna na działanie środków odkażających. Dzięki temu urządzenie może być poddawane dezynfekcji i bezpiecznie wycierane po każdym użyciu.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS4208

Skaner DS4208 działa z doskonałą szybkością typową dla skanerów laserowych zarówno w przypadku kodów kreskowych 1D, jak i 2D. Pozwala na korzystanie z kodów 2D bez zmniejszenia jakości i wydajności. Użytkownik nigdy nie traci czasu na odpowiednie ustawianie kodu kreskowego względem skanera lub przerwy między kolejnymi operacjami skanowania.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS6700

DS6700 łączy w jednym niedrogim urządzeniu funkcje skanera kodów kreskowych, dokumentów oraz aparatu cyfrowego. Został wyposażony w technologię „wskaż i skanuj” (point-and-shoot). Technologia poprawy tekstu umożliwia skanowanie nawet najdrobniejszego tekstu. Skanowanie wielokierunkowe i duży zakres oznaczają, że nawet początkujący użytkownicy mogą się nim posługiwać z łatwością po krótkim przeszkoleniu.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS6707-DP

DS6707-DP to najwyższej klasy skaner do zastosowań ogólnych, oferujący maksymalne możliwości w zakresie przechwytywania danych. Umożliwia skanowanie i odczyt niemal wszystkich jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych oraz kodów Direct Part Marks, w tym najbardziej wymagającego formatu dot peen. To bardzo wszechstronne urządzenie jest idealne dla branż, które korzystają z różnego rodzaju oznaczania swoich aktywów, takich jak ochrona zdrowia, przemysł lotniczy i motoryzacyjny. Skaner DS6707-DP umożliwia pracownikom skanowanie odpowiednich informacji we właściwym czasie, wyeliminowanie z procesów biznesowych niewydolności i błędów, a tym samym zwiększenie dokładności i wydajności pracy.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS6707-HC

Przewodowy skaner 2D model DS6707-HC umożliwia szpitalom i klinikom automatyzację digitalizowania danych w placówkach opieki zdrowotnej i nie tylko, pozwalając na redukcję czasów obsługi i ograniczając możliwość powstawania błędów w zakresie administracji medycznej, zbierania próbek, przyjmowania pacjentów, zarządzania dietą i innych zastosowań w służbie zdrowia. Pomaga również w ograniczeniu ryzyka dla pacjenta i szpitala, rozbudowaniu informacji o pacjentach i umożliwia efektywne kosztowo zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi opieki zdrowotnej. Ten wszechstronny skaner, który można dezynfekować, łączy funkcje skanera kodu paskowego 1D i 2D, cyfrowego aparatu fotograficznego i skanera dokumentów, umożliwiając pracownikom służby zdrowia digitalizowanie praktycznie każdego rodzaju kodów paskowych oraz obrazów, podpisów i dokumentów.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS6878-HC

Zapobieganie błędom medycznym, zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i podniesienie produktywności personelu medycznego. Bezprzewodowy skaner obrazów DS6878-HC firmy Motorola umożliwia szpitalom automatyzację przechwytywania danych, poprawę dokładności danych, zwiększenie produktywności i usprawnienie codziennych procesów w salach chorych, izbie przyjęć, laboratoriach i magazynach leków. Niezwykle szeroki wachlarz funkcji tego urządzenia spełnia wyjątkowe wymagania placówek służby zdrowia. Intuicyjna i ergonomiczna budowa jest połączona z pewnym i szybkim przechwytywaniem kodów paskowych i innych obrazów, co pozwala personelowi medycznemu skupić uwagę na pacjencie, nie na technice. Model DS6878-HC jest zgodny z popularnym oprogramowaniem do podawania leków takim jak Cerner, Epic, Siemens, Eclipsys czy Meditech

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS6878-SR

Bezprzewodowy skaner 2D model DS6878-SR zapewnia kompletne funkcje digitalizowania danych wymagane, aby usprawnić codzienne procedury i wyeliminować z nich błędy. To wygodne i łatwe w użyciu urządzenie służy do digitalizowania wszystkich popularnych rodzajów kodów paskowych (1D, 2D i PDF417) z etykiet oraz z wyświetlaczy telefonów komórkowych. Opcjonalna baza demonstracyjna do obsługi bez użycia rąk zapewnia dodatkowe zaawansowane funkcje: digitalizowanie podpisów, dokumentów i zdjęć, optyczne rozpoznawanie znaków w celu digitalizowania tekstu z dokumentów, a także MICR w celu digitalizowania danych numerycznych z dolnej części czeków.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS9808

Model DS9808 pozwala radykalnie zwiększyć wydajność i przepustowość na stoisku kasowym, a jego konstrukcja zapewnia nieosiągalną dotąd wszechstronność, funkcjonalność i jakość działania. Posiada jedyny w swoim rodzaju hybrydowy kształt zapewniający najwyższy komfort i łatwość użycia, zarówno przy obsłudze ręcznej, jak i w trybie skanowania stacjonarnego. W modelu zastosowano najnowszą technologię skanowania pozwalającą osiągnąć rekordowe prędkości skanowania jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych, ponadto umożliwiającą rejestrowanie obrazów i podpisów. Urządzenie dostępne jest w modelu standardowym i w modelach o długim zasięgu, przy czym zasięg dekodowania można regulować stosownie do potrzeb, na przykład aby dopasować zasięg dezaktywacji elektronicznego nadzoru artykułów lub zapobiec nieumyślnemu skanowaniu znajdujących się w pobliżu obiektów.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LI4278

Urządzenie LI4278 oferuje nową jakość w dziedzinie czytników jednowymiarowych kodów kreskowych, pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych jednowymiarowych kodów kreskowych z większej odległości. Model LI4278 został zaprojektowany do codziennego i całodziennego użytku.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS1203-HD

Skaner ręczny LS1203-HD został zaprojektowany z myślą o producentach urządzeń elektronicznych, którzy potrzebują rozwiązania do skanowania małych, wysokiej gęstości kodów kreskowych 1D na modułach PCB w celu obsługi procesów śledzenia, monitorowania, kontroli jakości itp. Zapewnia funkcjonalność, parametry oraz niezawodność potrzebne do natychmiastowego zwiększenia skuteczności operacyjnej. Konstrukcja bazująca na jednej płytce oraz wytrzymały mechanizm skanujący znacznie zmniejszają przestoje i koszty naprawy, a wiele interfejsów zapewnia łączność z systemem stosowanym obecnie i w przyszłości.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS1203

Ten dwukierunkowy skaner ręczny LS1203 obsługuje wszystkie kody kreskowe 1D i stanowi idealne rozwiązanie dla niewielkich sklepów. Zapewnia funkcjonalność, parametry i niezawodność potrzebne do zwiększenia skuteczności operacyjnej od kasy po magazyn. Minimalizuje konieczność ręcznego wprowadzania danych — zapewniając dokładność podczas wszystkich transakcji z klientami — i automatyzuje procesy magazynowe bazujące na dokumentach papierowych. Urządzenie można łatwo zintegrować z wieloma interfejsami, co ułatwia podłączenie do systemu hosta lub komputera.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS2208

Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych LS2208 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Elastyczny zakres— prawie od styku do 43 cm — sprawia, że doskonale się sprawdza w placówkach handlu detalicznego, szpitalach i magazynach. Wiele interfejsów zapewnia integrację z różnorodnymi systemami hosta.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS4208

Symbol LS4208 zapewnia wyjątkową wydajność w przystępnym, intuicyjnym w obsłudze urządzeniu. Konstrukcja oparta na płytce z jednym obwodem gwarantuje wytrzymałość, a ergonomiczny kształt zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Ciągłe skanowanie jednoprzebiegowe, innowacyjny wzór skanowania rastrowego, szeroki zasięg roboczy i doskonała tolerancja ruchu sprawiają, że przechwytywanie danych jest łatwe nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS4278

Innowacyjny bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Symbol LS4278 z obsługą technologii Bluetooth® umożliwia doskonałe przechwytywanie danych w dowolnym miejscu obszaru roboczego. Wieloliniowy wzór rastrowy eliminuje konieczność dokładnego celowania, co umożliwia skanowanie w promieniu 15 m i zapewnia operatorowi dodatkową swobodę ruchu. To ręczne urządzenie laserowe doskonale nadaje się do stosowania w handlu detalicznym, służbie zdrowia i przemyśle lekkim oraz zwiększa produktywność i rentowność.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS7708

Skaner LS7708 umożliwia szybkie, dokładne skanowanie, dzięki czemu można oszczędzać czas i pieniądze. Urządzenie idealnie nadaje się do skanowania w trybie prezentacji i przesuwania, łącząc w sobie łatwość obsługi urządzeń stacjonarnych z uniwersalnością skanowania ręcznego. Intuicyjna konstrukcja, duże okienko i elastyczne działanie przyspieszają i usprawniają pracę przy kasie, umożliwiając pracownikom skoncentrowanie się na obsłudze klientów. Ten skaner został zaprojektowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach cechujących się intensywną pracą i stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla średnich i dużych firm specjalizujących się w handlu detalicznym.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS9208i

Szybki czytnik kodów paskowych LS9208i pozwala zaoszczędzić czas. Dodatkową jego zaletą jest możliwość obsługi zarówno ręcznej, jak i bez użycia rąk. 100-wierszowy, rastrowy, wielokierunkowy wzorzec skanowania umożliwia szybki odczyt kodów niezależnie od sposobu prezentowania. Wysoce sprawny układ optyczny zapewnia lepszą rejestrację danych zapisanych w szerokiej gamie kodów kreskowych.

Szczegóły...

Skaner noszony na dłoni RS309

Urządzenie będące elementem systemu terminala naramiennego WT4000, zapewnia każdorazowo dokładne skanowanie, niezbędne do sprawdzania procesów pod kątem błędów i zwiększenia przejrzystości stanu zapasów w celu szybkiego zwrotu z inwestycji.

Szczegóły...

Skaner pierścieniowy RS409

RS409 można nosić na gołym palcu lub na rękawiczce, co umożliwia połączenie wygody całodziennej pracy z wysoką wydajnością skanowania w czasie rzeczywistym. Przekłada się to większą wydajność, eliminację błędów i redukcję kosztów w całym przedsiębiorstwie, co skutkuje szybkim zwrotem z inwestycji.

Szczegóły...

Skaner pierścieniowy RS419

Skaner pierścieniowy bezprzewodowy najnowszej generacji, który zapewnia dużą ergonomię ruchów i swobodę. Idealny do przeładunku czy też na liniach produkcyjnych. Odczytuje jedno i dwuwymiarowe kody kreskowe.

Szczegóły...

Skaner pierścieniowy RS507

Skaner pierścieniowy bezprzewodowy, który zapewnia dużą ergonomię ruchów i swobodę. Idealny do przeładunu czy też na liniach produkcyjnych. Odczytuje jedno i dwuwymiarowe kody kreskowe.

Szczegóły...