• Skanery kodów kreskowych (barcode)
    • Do zastosowań przemysłowych

Skaner kodów kreskowych DS3500-ER

Dzięki gwarantowanym przez firmę Motorola doskonałym parametrom pracy skanery pełnozakresowe z serii DS3500-ER sprawdzają się w każdych warunkach. Skanery z serii DS3500-ER umożliwiają skanowanie wielu rodzajów kodów kreskowych z różnych odległości — od bezpośredniej bliskości aż do 30 stóp. Pracownicy mogą też przytrzymać wciśnięty przycisk uruchamiania, aby skanować nieprzerwanie. Warunki oświetleniowe nie mają znaczenia — skanery z serii DS3500-ER odczytują kody kreskowe zarówno w ciemności, jak i w ostrym świetle słonecznym. Bez względu na to, czy działają w pomieszczeniach zamkniętych, czy na zewnątrz, czy zostały upuszczone na twardą powierzchnię, czy są zanieczyszczone kurzem i smarem, urządzenia te zawsze uzyskują prawidłowy odczyt.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS3508

Wytrzymałe, wielokierunkowe skanery cyfrowe z serii DS3508 oferują wszechstronność i wysoką wydajność przechwytu danych w wymagających środowiskach przemysłowych. Zaprojektowane w oparciu o przełomową cyfrową technologię rejestracji obrazów, skanery z tej serii pozwalają na niezwykle szybki i dokładny odczyt danych z kodów kreskowych 1D i 2D, jak również obrazów i znaków bezpośrednich DPM, są też kompatybilne z systemem IUID.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych DS3578

Wytrzymałe, bezprzewodowe skanery wielokierunkowe 1D/2D z serii DS3578 zapewniają wszechstronność i wysoką wydajność odczytu danych w wymagających środowiskach przemysłowych. Zaprojektowane w oparciu o przełomową cyfrową technologię rejestracji obrazu, skanery z tej serii oferują wyjątkowo szybki odczyt kodów kreskowych 1D/2D, obrazów i bezpośrednich znaków DPM, obsługują też system identyfikacji IUID. Zintegrowana obsługa Bluetooth oferują swobodę łączności bezprzewodowej, która zwiększa wydajność.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS3008

Wytrzymały skaner ręczny Symbol LS3008 ma lekką i ergonomiczną konstrukcję zapewniającą doskonałą wydajność w przemyśle lekkim, służbie zdrowia i handlu detalicznym. Konstrukcja oparta na jednej płytce została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezawodności i jak najdłuższej pracy przez wyeliminowanie wielu płytek obwodów i przewodów taśmowych, które najczęściej ulegają awarii w skanerach.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS3408-ER

LS3408-ER umożliwia odczyt kodów kreskowych 1D w najtrudniejszych warunkach — nawet, gdy etykiety znajdują się w różnych odległościach. Skaner zapewnia najszerszy dostępny zakres, czyli od 10 cm do 13,7 m. Można go stosować w magazynach i zakładach produkcyjnych, a jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne skanowanie w trakcie długotrwałej pracy. Wiele zintegrowanych interfejsów zapewnia zgodność z różnymi hostami.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS3408-FZ

Skanuj wszystkie kody kreskowe 1D nawet, gdy są zabrudzone lub uszkodzone. Wytrzymały przewodowy ręczny skaner kodów kreskowych Symbol LS3408-FZ jest wyposażony w technologię opartą na logice rozmytej umożliwiającą szybkie i dokładne przechwytywanie danych. Dwa tryby potwierdzania powiadamiają operatorów o pomyślnym zakończeniu skanowania.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS3578-ER

Technologia Bluetooth® umożliwia odczyt wszystkich kodów kreskowych 1D w dowolnym miejscu. Wytrzymały skaner bezprzewodowy Symbol LS3578-ER odczytuje etykiety z odległości od 10 cm do 13,7 m, co jest największym zakresem wśród tego rodzaju urządzeń dostępnych na rynku.

Szczegóły...

Skaner kodów kreskowych LS3578-FZ

Wytrzymały skaner kodów kreskowych Symbol LS3578-FZ jest wyposażony w technologię opartą na logice rozmytej, która umożliwia odczyt przy pierwszym przebiegu prawie wszystkich kodów kreskowych 1D, nawet jeśli są zabrudzone lub uszkodzone.

Szczegóły...