• Terminale mobilne
    • PDA

Terminal mobilny ES400

Motorola ES400 to najnowocześniejszy przenośny asystent menedżera typu Smartfon biznesowy ES400, dzięki któremu menedżerowie mobilni i pracownicy terenowi nie tylko mogą korzystać z informacji, ale też są w pełni wyposażeni w narzędzia i dostęp do krytycznych aplikacji korporacyjnych niezbędnych w wykonywaniu obowiązków zawodowych niezależnie od lokalizacji.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC40

Urządzenie MC40 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem porównywalnym z najpopularniejszymi produktami dla użytkowników indywidualnych, a jednocześnie ma wszelkie zalety urządzeń klasy korporacyjnej — trwałość, zabezpieczenia i pełny zestaw funkcji stosowanych w biznesie, w tym zaawansowane skanowanie kodów kreskowych, funkcja „push-to-talk” oraz zintegrowany czytnik pasków magnetycznych.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC45

MC45 to przystępne cenowo urządzenie, dzięki któremu pracownicy mogą na miejscu, w czasie rzeczywistym otrzymywać informacje potrzebne do właściwego wykonania zadania.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55A0-HC dla służby zdrowia

Łatwy do noszenia i używania model MC55A0-HC został zaprojektowany do stosowania w szpitalach, wytrzymuje codzienne upadki, uderzenia oraz częste dezynfekcje.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55A0

Wzmocniony terminal mobilny z WIFI dla korporacji zapewnia pracownikom dostęp do aplikacji biznesowych, skanowanie kodów kreskowych, wykonywanie zdjęć, oglądanie wideo i wykonywanie połączeń lub typu Push-to-Talk.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC55N0

Wytrzymały komputer z WIFI. Szeroki wachlarz funkcji, wytrzymała konstrukcja oraz obsługa większości wymagających aplikacji biznesowych podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz sprawiają, że komputer MC55N0 jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC65

MC65 to jedno z najbardziej wytrzymałych i elastycznych urządzeń EDA/PDA dostępnych na rynku. Dzięki wydajności aplikacji dorównującej komputerowi stacjonarnemu oraz wszechstronnym funkcjom skanowania, fotografowania i GPS, a także dzięki możliwemu do dostosowania interfejsowi użytkownika zbieranie danych i dostęp do informacji stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC67

Wytrzymały komputer MC67 w standardzie HSPA 3.75G dla pracowników terenowych.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC75A - Cyfrowy asystent menadżera

Cyfrowy asystent menedżera Worldwide Enterprise (EDA) MC75A Premium 3,5G

Szczegóły...

Terminal mobilny MC75A0-HC dla służby zdrowia

Wyższy poziom jakości i bezpieczeństwa pacjentów w służbie zdrowia dzięki MC75A0-HC. Łatwy do noszenia i używania model MC75A0-HC został zaprojektowany do użytkowania w szpitalach, wytrzymuje codzienne upadki i uderzenia oraz dezynfekcję po każdym pacjencie.

Szczegóły...