• Terminale mobilne
    • Terminale ręczne

Terminal mobilny MC3100

Stworzone w oparciu o udany model MC3000, nowe urządzenia z serii MC3100 firmy Motorola zapewniają niedrogą mobilność i komfort użytkowników w zastosowaniach opartych o klucze w pomieszczeniach. Wytrzymałe i ergonomiczne urządzenie MC3100 oferuje zaawansowaną moc obliczeniową i funkcje odczytu danych, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i czujniki ruchu klasy korporacyjnej.

Szczegóły...

Terminal mobilny RFID MC3190-Z

MC3190-Z to ręczny czytnik RFID, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić korzyści z technologii RFID poza obiektami przemysłowymi, w obsłudze klienta i środowisku biznesowym.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC9190G

Komputer mobilny MC9190-G firmy Motorola jest bardziej wytrzymały i wydajny oraz ma wyświetlacz o większej rozdzielczości, większą wydajność skanowania i więcej opcji skanowania niż jego poprzednicy. Dzięki kolejnym udoskonaleniom bardzo udanej serii MC9000 Państwa pracownicy zyskują możliwość przetwarzania informacji i podejmowania działania szybko i odpowiednio do sytuacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC9500-K

Terminal MC9500-K, wzorowany na legendarnej serii MC9000 firmy Motorola, oferuje bardziej wytrzymałą konstrukcję, więcej możliwości zbierania danych, wykorzystanie technologii WAN i elastyczność aplikacji dzięki wymienialnym podsystemom WAN i klawiaturom, większą moc obliczeniową, rewolucyjne podejście do kwestii zarządzania zasilaniem i akcesoriami — a wszystko w lżejszej, atrakcyjniejszej i łatwiejszej w użyciu obudowie.

Szczegóły...

Terminal naramienny WT4000

Terminal naramienny WT4000 firmy Motorola umożliwia pracę bez użycia rąk. To wytrzymałe urządzenie pozwoli uzyskać maksymalną wydajność pracy i dokładność dzięki zgodności głosowej z funkcjami płynnego magazynowania i obsługi pakietów.

Szczegóły...

Głosowy terminal naramienny WT41N0

WT41N0 to nowa generacja komputerów naręcznych zaprojektowana z myślą o pracy w warunkach, w których obsługa bez dodatkowego obciążania rąk jest niezwykle ważna.

Szczegóły...

Głosowy terminal naramienny WT41N0 VOW

Proste, wytrzymałe urządzenie WT41N0 VOW dla pracowników wykonujących zadania sterowane głosem może być wydajnie użytkowane w zastosowaniach niewymagających użycia rąk, podnosząc efektywność pracy i przyczyniając się do zmniejszenia liczby błędów popełnianych w magazynie.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC17

MC17 to sklepowy terminal, umożliwiający przyspieszenie procesu obsługi kasowej klientów, lokalizację artykułów, sprawdzanie cen, znajdowanie produktów komplementarnych i korzystanie z indywidualnie adresowanych promocji i zaleceń.

Szczegóły...

Terminal mobilny MC2100

Komputer mobilny serii Motorola MC2100 idealny do automatyzacji rejestracji danych o zapasach magazynowych, od salonu sprzedaży po zaplecze, przy jednoczesnym zachowaniu niewysokich kosztów. MC2100 oferuje wiele funkcji zwykle dostępnych w droższych komputerach mobilnych.

Szczegóły...