• Terminale mobilne
    • Terminale wózkowe

Terminal wózkowy VC5090

Urządzenie VC5090 łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję i wysoką wydajność pracy w sieci bezprzewodowej, zapewniając dostęp i pozyskiwanie danych w czasie rzeczywistym nawet w najtrudniejszych warunkach — od rampy załadunkowej, przez chłodnie, aż po magazyn. Niezależnie od tego, czy pracownicy znajdują się na podnośniku widłowym, na stanowisku stacjonarnym, czy też poruszają się pomiędzy alejkami magazynu, model VC5090 stanowi narzędzie niezbędne do podniesienia wydajności oraz redukcji błędów w dostarczaniu i odbieraniu, jak również w rozmieszczaniu i dostępie. Podejmowanie decyzji jest skuteczniejsze, a działanie magazynu jest bardziej płynne, co zapewnia korzyści.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC6090

Komputer przenośny Motorola VC6090 do montażu w wózkach podnośnikowych jest dostosowany pod względem rozmiaru i masy do wymogów instalacji w wózkach podnośnikowych i innych pojazdach.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC6096

VC6096 to wielofunkcyjne rozwiązanie łączące wszystkie kluczowe rozwiązania techniczne, umożliwiające przedsiębiorstwom transportowym zachowanie zgodności z przepisami, zwiększenie wydajności pracy kierowców, ograniczenie kosztów, usprawnienie obsługi klienta, a także osiągnięcie wyższego poziomu bezpieczeństwa i lepszego wykorzystania pojazdów.

Szczegóły...

Terminal wózkowy VC70N0

Ultrawytrzymały komputer mobilny do montażu w pojazdach. Zwarta konstrukcja zapewnia widoczność i bezpieczeństwo w pojazdach, a jednocześnie udostępnia duży wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości. Ma pyło i wodoszczelną obudowę klasy IP66, dużą moc obliczeniową i szybką łączność bezprzewodową.

Szczegóły...