• Zebra Technologies Corporation
    • Drukarki kodów kreskowych (barcode)

Drukarka przenośna Zebra EM220

Ultrakompaktowy model EM 220 firmy Zebra to wygodna przenośna drukarka paragonów, która łatwo mieści się w kieszeni. Oferując intuicyjną obsługę i opcjonalny interfejs bezprzewodowy Bluetooth® 2.0, drukarka EM 220 jest łatwym w użyciu urządzeniem doskonałym do zastosowań w środowiskach bezpośredniej obsługi klientów, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Szczegóły...

Drukarka biurkowa Zebra G-Series

Kompaktowe drukarki stacjonarne G-Series firmy Zebra zapewniają najlepszą w swojej klasie szybkość i wydajność druku o szerokości do 104 mm. Drukarki G-Series – od modelu podstawowego GK™ po model GX™ z bogatym zestawem funkcji – oferują niezawodne, trwałe i elastyczne rozwiązanie do druku stacjonarnego odpowiednie do wszelkich zastosowań i dla każdego budżetu.

Szczegóły...

Drukarka opasek na rękę Zebra HC100

Drukarka opasek na rękę HC100 ze zintegrowanym wkładem z nośnikiem oferuje kompletne rozwiązanie do drukowania opasek identyfikacyjnych.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra MZ

Seria MZ to nowa linia ekonomicznych drukarek paragonów charakteryzujących się typowym dla produktów Zebry połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Zwarta budowa modelu MZ umożliwia wykorzystywanie tych drukarek w wielu różnych zastosowaniach wymagających szybkiego i łatwego drukowania kwitów i paragonów na żądanie.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra P4T/RP4T

P4T/RP4T firmy Zebra jest pierwszą na rynku przenośną drukarką termotransferową z opcjonalną funkcją drukowania i kodowania RFID UHF. Łatwa do przenoszenia drukarka P4T/RP4T umożliwia użytkownikom drukowanie etykiet z kodami kreskowymi i paragonów w dowolnym miejscu i czasie na trwałych i wytrzymałych nośnikach termotransferowych – eliminując błędy w danych, usprawniając śledzenie środków trwałych i podnosząc wydajność pracowników.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra QLN

Seria przenośnych termotransferowych drukarek etykiet QL™ Zebry zyskała sobie popularność wśród rzeszy bardzo zadowolonych użytkowników doceniających jej sprawdzoną wytrzymałość i odporność na upadki, przyjazne dla użytkownika cechy podnoszące wydajność oraz łatwość integracji.

Szczegóły...

Drukarka przenośna Zebra rw420

Drukarki z serii RW są przeznaczone specjalnie dla pracowników terenowych. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom i konstrukcji użytkownicy mobilni mogą szybko i łatwo drukować faktury i paragony – minimalizując przestoje i osiągając maksymalny zwrot z inwestycji.

Szczegóły...

Drukarka Zebra S4M

Drukarka termiczna S4M firmy Zebra jest niedrogim rozwiązaniem odpowiednim do wielu zastosowań wymagających druku etykiet – doskonałym zarówno dla osób po raz pierwszy kupujących drukarkę kodów kreskowych, jak i użytkowników pragnących zamienić swoje starsze urządzenie Stripe lub drukarkę stacjonarną na nowy model albo rozbudować system o nowe drukarki.

Szczegóły...

Drukarka Zebra ZM400

Drukarki ZM400 i ZM600 spełniają wszystkie funkcje drukarek z dotychczasowego asortymentu Z Series, ale czynią to jeszcze lepiej, oferując wiekszy wybór interfejsów, lepszą wydajność i łatwiejszą konserwację. Dzięki tym zaletom ulepszone drukarki Z Series nadają się doskonale do szerokiego grona zastosowań.

Szczegóły...

Drukarka kioskowa Zebra KR400

Bazując na solidnych drukarkach kioskowych Zebra do wymagających zastosowań, drukarka paragonów KR403™ oferuje szereg ulepszeń – od doskonałej jakości druku poprzez szeroką gamę papierów po rozszerzoną pamięć i duży wybór czcionek i kodów kreskowych – w tym wymagany w sektorze handlu detalicznego kod GS1 DataBar™. Drukarkę KR403 można łatwo zainstalować w kioskach dzięki niewielkim rozmiarom, różnym opcjom montażowym oraz językowi programowania ZPL® (Zebra Programming Language), który zwiększa funkcjonalność i umożliwia wykorzystanie drukarki w wielu różnych zastosowaniach.

Szczegóły...

Drukarka Zebra RZ400/RZ600

Drukarki/kodery RZ400™ i RZ600™ wnoszą technologię RFID UHF do popularnej platformy Z Series® firmy Zebra i wyznaczają nowy standard pod względem stosunku ceny do wydajności, wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z realizowanymi obecnie na całym świecie inicjatywami dotyczącymi zapewnienia zgodności z przyjętymi standardami znakowania w technologii RFID.

Szczegóły...

Drukarka Zebra 110Xi4

Wytrzymała i niezawodna drukarka serii Xi4 zapewnia idealne połączenie wydajności i funkcjonalności i jest specjalnie zoptymalizowana do druku wysokonakładowego.

Szczegóły...

Drukarka karta plastikowych Zebra ZXP3

Drukarka ZXP Series 3 do bezpośredniego druku kart (Direct-to-Card) oferuje szereg zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą wydajność za przystępną cenę. Dzięki niewielkim wymiarom mieści się doskonale w ograniczonej przestrzeni roboczej. Ułatwiające obsługę funkcje, takie jak wkład z taśmą barwiącą Load-N-Go™ i komunikaty dla użytkownika na wyświetlaczu LCD, wymagają minimalnej nauki obsługi i optymalizują czas pracy bez przestojów.

Szczegóły...